ایجاد پایانه مسافربری در پایانه های مرزی خوزستان
ایجاد پایانه مسافربری در پایانه های مرزی خوزستان

رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت:پایانه مسافربری در نقطه صفر مرزی ایجاد شده و زائران به محض اینکه از مرز وارد کشور شوند سوار اتوبوس‌ها شده و برای رسیدن به مقصدشان دچار مشکل نمی‌شوند.

سرهنگ منصور جمشیدی رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به بازگشت زوار اربعین از عتبات عالیات گفت: ترافیک در راه‌های این استان روان است و دیروز هم خوشبختانه گره ترافیکی در استان نداشتیم و حجم سنگین زائران را در راه‌های استان به خصوص مبادی ورودی از سمت مرز‌های ۲ گانه استان شاهد بودیم.

او با بیان اینکه پایانه مسافربری در نقطه صفر مرزی ایجاد شده است افزود: زائران اربعین حسینی به محض اینکه از مرز وارد کشور می‌شوند تنها با ۱۰۰متر پیاده روی سوار اتوبوس‌ها شده و برای رسیدن به مقصدشان دچار مشکل نمی‌شوند.

جمشیدی با اشاره به اینکه ناوگان حمل و نقل مسافربری در نقطه صفر مرزی قرار داده شده و خط واحد از آنجا زائران را به مسیر‌های اصلی و همچنین به مقابل ورودی پارکینگ بزرگ هدایت می‌کنند بیان داشت: از نقطه صفر مرزی به سمت سه راه یادمان – میدان یادمان – جاده امام رضا و جاده خرمشهر-اهواز و پلیس راه سابق، مسیر خروجی سواری شخصی که در پارکینگ‌ها پارک شده اند و خروجی پارکینگ سمت راست به سمت جاده امام رضا و جاده خرمشهر-اهواز و پلیس راه سابق، راه‌هایی هستند که در آن‌ها طرح‌های ترافیکی مختص ورود اتوبوس‌های واحد اعمال شده است.