جلسه مسئولین فضای سبز فولاد اکسین با مدیر عامل سازمان پارکها
جلسه مسئولین فضای سبز فولاد اکسین با مدیر عامل سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، معاونین و مدیران این مجموعه و مسئول فضای سبز و مدیر خدمات عمومی و رفاه شرکت فولاد اکسین در محل سالن جلسات سازمان پارکها برگزار شد.


صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در این جلسه ضمن خیرمقدم به مسئولین شرکت فولاد اکسین گفت: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز یک سازمان تخصصی است که بعنوان ناظر عالیه فضای سبز در شهرداری اهواز فعالیت می نماید.
وی با بیا اینکه این سازمان در زمینه طراحی و مطالعات نیز از نیروهای ارزشمند برخوردار است، افزود: مطالعات و و طراحی در فضای سبز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و خوشبختانه سازمان پارکها دارای کارشناسان برجسته ای در این زمینه می باشد.
صالح عبدالهی حضور کارشناسان زراعت، آبیاری، عمران، فنی و گیاه پزشکی را یکی دیگر از مزایای سازمان پارکهای شهرداری اهواز عنوان کرد و توضیح داد: سازمان پارکها یکی از تخصصی ترین و فنی ترین سازمان های شهرداری اهواز محسوب می شود.
این مقام مسئول اظهار کرد: می توان به ضرس قاطع گفت از مطالعات گرفته تا طراحی، اجرا و احداث یک پارک یا قطعه فضای سبز بصورت حرفه ایی و کارشناسی شده در این سازمان صورت می گیرد.
عبدالهی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری های متقابل بتوانیم خدمات شایسته ای به شرکت فولاد اکسین خوزستان داشته باشیم و اقدامات شایانی را برای این شرکت به انجام برسانیم.